هتل دنیز

اروميه نشانی مجتمع گردشگری باری: استان آذربایجان غربی، ارومیه، قوشچی، دهكده سلامت باری.

ین هتل با امكانات تراز اول و مطابق استانداردهای هتل‌های 5 ستاره، پذیرای مهمانان مجموعه است. فضا و فناوری‌های به كار گرفته شده در ساخت و ساز و ارایه‌ی خدمات در این هتل، منطبق با استانداردهای جهانی‌ست. كلیه اتاق‌های هتل دنیز دارای چشم‌انداز دریاچه بوده و همگی بالكن‌های رو به دریا دارند.

 

تمام اتاق های این هتل از نظر چشم‌انداز و امکانات مشابه هستند و با توجه به ظرفیت اتاق‌ها و نوع كاربری به سه گروه زیر تقسیم می‌شوند: اتاق‌های دوتخته اتاق‌های سه‌تخته اتاق های ویژه اتاق‌های دوتخته هتل با چشم‌اندازی زیبا از دریاچه و طبیعت منطقه قرار دارند. امكان افزودن یك تخت دیگر به این اتاق‌ها وجود دارد.امكانات اقامتی اتاق‌های دوتخته شامل تلفن، تلویزیون، یخچال، كتری برقی و قوری، ست كامل حمام، پتوی سفری، كیت خیاطی، لوازم بهداشتی، قرآن، مهر و سجاده است. 

اتاق‌های سه‌تخته با توجه به مشرف بودن پنجره‌های اتاق‌های سه‌تخته هتل دنیز به دریاچه و طبیعت اطراف آن، این امكان برای مهمانان فراهم است تا از زیبایی‌های منطقه نهایت استفاده را نمایند. امكان افزودن ظرفیت یك تخت دیگر به اتاق‌ها وجود دارد.امكانات اقامتی اتاق‌های سه تخته شامل تلفن، تلویزیون، یخچال، كتری برقی و قوری، ست كامل حمام، پتوی سفری، كیت خیاطی، لوازم بهداشتی، قرآن، مهر و سجاده است. اتاق‌های ویژه:اتاق “عروس و داماد” و اتاق “رویال” اتاق‌های ویژه باری هستند.

این اتاق‌ها دارای امكانات ویژه‌ای نسبت به دیگر اتاق‌های هتل هستند: اتاق عروس و داماد: این اتاق دوبلكس علاوه بر این كه امكانات سایر اتاق‌ها را دارد، از فضای بزرگ‌تر، امكانات خاص پذیرایی و هم‌چنین جكوزی نیز برخوردار است. اتاق رویال: این اتاق نیز دوبلكس است كه مخصوص مقامات بوده و دارای فضای بزرگ‌تری‌ست. دارای 4 تخت است كه امكان افزودن تعداد تخت‌ها تا 6 تخت (برای همراهان) وجود دارد امکانات رایگان برای مهمانان مقیم مجتمع: مجتمع باری برای مهمانانی كه در مكان‌های اقامتی این مجتمع ساكن می‌شوند، امكانات رایگانی را در نظر گرفته است.

تسهیلات رفت و بازگشت از فرودگاه ارومیه: مهمانان مقیم در مجموعه می‌توانند،از تسهیلات رایگان باری برای مراجعه از فرودگاه ارومیه به مجموعه باری و بازگشت به فرودگاه از مجتمع باری استفاده كنند.صبحانه: استفاده از امكانات سالن‌های صبحانه‌خوری هتل و واحدهای ساحلی، برای مهمانان مقیم رایگان است. مجموعه استخر، سونا و جكوزی:استفاده از مجموعه استخر، سونا و جكوزی باری برای مهمانان مقیم رایگان است و مهمانان می‌توانند در ساعات دایر بودن این مجموعه به صورت رایگان از امكانات كم‌نظیر این مجموعه استفاده كنند. ورزش صبحگاهی در ساحل: مهمانان مقیم در مجموعه، در مدت زمان اقامت خود در باری می‌توانند از امكانات ورزش ساحلی در مجموعه بهره‌مند شوند

Loading