امام جمعه جدید اورمیه

 

حجت الاسلام سید مهدی قریشی جایگزین حجت الاسلام غلامرضا حسنی

 امام جمعه ارومیه به علت کهولت سن تغییر پیدا کرده و حجت‌الاسلام مهدی قریشی به عنوان نماینده ولایت فقیه استان و امام جمعه ارومیه انتخاب شده است.

بسم الله الرحمن الرحيم

مقام معظم امیر ِ مسلمین جهان، مَرجع ِ امر ِ نظام متبرک اسلامی ایران حضرت امام خامنه ای (دامت افاضاته

(السلام عليكم ورحمة الله وبركاته

از اینکه بعد از حدود نیم قرن، ابوی صاحب سجاده و عزیزم حضرت آقای حسنی را از بار گران مسئولیت اصلاح و هدایت مردم شهید پرور و کریم آذربایجانغربی فارغبال و آزاد نمود ه اید متشکرم. اتفاق فرخنده انتصاب فرد جوانتری به مسئولیت نمایندگی حضرتعالی در منطقه و ارومیه تا بدانجا موجب مسرت است که بدانیم امام جمعه جدید – جناب حجت الاسلام دکتر مهدی قریشی– کمثله ابوی اینجانبه، سنگر دفاع از شخصیت و ولایت سترگ حضرت مستطاب عالی و دفاع از کیان گلگون میهن اسلامی ایران و مکتب حق اهل بیت عصمت و طهارت را بتمام و کمال ادامه خواهد داد.

و خدا نیاورد آنروزی را که پناه بر خدا پایگاه نمازجمعه بجای تحکیم اسلام عزیز و ولایت مکرم حضرتعالی، محل تجمع الّاش و کلاش و فتنه گران و پروردگان ناخلف مرجع باصطلاح تقلید ملعون ک شریعتمداری و ح ع منتظری و رئیس جمهور ساده لوح م خاتمی گردد که در آنروز اینجانبه به تبعیت از بانوان آل محمد (ص)، سلاح زبان و قلم و جهاد را از نیام برخواهم کشید و همراه با دیگر فرزندان بسیجیتان از سراسر میهن اسلامی به میدان شتافته و خاطره تا ابد تازه و شیرین انقلاب مهدوی ١٣۵۷ را دوباره زنده خواهیم کرد.

این نامه را پیش از برگزاری اولین نماز جمعه آقای قزیشی جدید بیان کردم از آنرو که موقعیت دینی و سیاسی و استراتژیک ارومیه و شمالغرب ایران اسلامی قابل قیاس با هیچ بخش سرزمینهای اسلامی ایران عزیز نیست.

حضرتعالی مستحضرید که پیروان آئین نجات بخش اسلام و یاران امام مهدی (عج) حدود هزار سال در این نواحی جهد و سازماندهی نموده و نهایتا” با شورش علیه خانات گندیده و حکومتهای فاسد اولین دولت اهل بیتی-شیعی تاریخ در جهان را بعد از شهادت جانگداز رسول اکرم (ص) و امیر مومنان و باقی ائمه (ع) و غیبت کبرای امام زمان (عج) در این مناطق برپا نمودند.
روی کار آمدن نخستین دولت مدرن اهل بیت (صفویه) آنچنان بر کام باصطلاح مسلمانان و در اصل جهانخواران و سلطان سلیم یکی از جنایتکاران بزرگ تاریخ و نسخهٔ اولیه استالین و صدام گران آمد که آن خلیفه متجاوز و بدنام و تا ابد در جهنم، بر خاک مقدسمان حمله و در ارومیه و خوی و تبریز از جنازه گلگون مردان و زنان شهید پشته ها ساخت و دنائت را به پائین ترین نقطه در تاریخ بشر رسانده، دخترکان کم سن و سال را بزور تصاحب و در زمان دیگر که وقت گریزشان رسید آنان را داغ زده و بار الاغ و استر کرده با خود به بردگی جنسی در سزمینهای تحت حاکمیت شرک و خیانت بظاهر اسلامیشان بردند.


آن جنایتهای هولناک آنروزی و حضور امروزی و تجاوزکارانه طرفداران فرقه های تروریستی القاعده و جندالله و پژاک در گوشه و کنار استان، ازینروست که دشمنان الله و محمد و علی و فاطمه و ائمه هدی و یاران با ایمان و بصیرتشان، بهمان اندازه که از نام اسلام راستین و هدایت و نجات نفرت و انزجار دارند، از نام آذربایجان و ارومیه به عنوان اولین پایگاه اهل بیت و امام زمان دژمناک و در درد و المند.

متاسفانه معتقدان به خلفای ثلاثه و سلاطین و بیکهای قاتل حاکم بر منطقه خصوصا” قفقاز و آناتولی، در طول صدها سال گذشته، ملتهای زیر سیطره را تحت ظلمت و جزیه و در بایکوت معنوی وحشتبار نگه داشته و هر از چند گاهی خانه و کاشانه رعایای خودشان را عامدانه غارت و اشغال نموده و قربانیان را بسوی خاک ایران میرانده اند. و ما اکنون در جایجای شمالغرب کشور، مواجه با توده های بزرگی از پیروان ادیان و ملل و انشاهای دیگری چون مسیحیت، ارامنه، آشور و اهل ظلمت سنت و کفر هستیم که خاک این منطقه، محل آباء و اجدادی آنان نسیت و لیکن آنچنان ذهنهای گرفتار گرداب و منجلاب عقیدتیشان کدگذاری شده که علیرغم صدها سال حضور در جوار آفتاب درخشان علماء و فرزندان اهل بیت و نهایتا” حکومت دادگستر جمهوری اسلامی، هنوز بر راه و رسم جاهلی و غیر اسلامی خود برجا و مبرم هستند. این از آنست که اصلاح و تهذيب و تادیب ملل بدآموخته و عقب مانده بسی توانفرسا و ازین بابست که آذربایجانغربی دژ حساسی است که در سوی دیگر دنیای تیره و تار کفر عجین شده با شبه اسلامهای رقت انگیز در کمین ملت و کشور برومند ایران نشسته و میبایست بیدار و آگاه بود.

یکی از مهمترین وجوه فعالیت پدر بزرگوار و فرهیخته اینجانبه دعوت گروهها و ملل تحت ظلمت فوق الذکر به مکتب نورانی علوی یعنی اسلام حقیقی و پاک نگه داشتن شهرها و روستاهای و ناموس این حوزه از صحنه سلاح کشیها و قدرتنمایی های گروههای عربده جو مخصوصا” بظاهر مسلمانان بدتر از زندیق بود. از اینرو پدرم، علاوه بر زبان مادری آذری، پارسی، کردی، ارمنی و عربی نیز تکلم نموده و دوستان هدایت شده فراوانی از زمینه های نژادی و مذهبی مختلف دارند.

برای پدر اینجانبه هیچ چیزی غیر از الله، اسلام و ولایت امام زمان و امامت حضرتعالی ارزش و مکان فکری نداشته و ندارد و ما فرزندان ایشان، با اینکه بخاطر نظام عقیدتی سخت و سنگین ابوی و اشتغال دائمی معظم له به امور دینی-اجتماعی-جهادی بخت شاگردی مداوم ایشان را نداشته و نداریم، لیکن درین مقال اینجانبه بالشخصه افتخار میکنم که بهمان اندازه اندک که از نور محضر مبارکشان بهره مند شده ام، همان مقدار، کلید عبور بسلامت ایجانبه خواهد بود از گذر صراط و نجات از سرنگونی در واویلای جهنم و آتش قیامت که شعله هایش مرزهای سنگ خارا و پولاد سخت و طبقات آسمان و زمین را سهلتر از بال حشره سرکه خواهد فسرد.

اینجانبه از زمان نوجوانی تاکنون چندین عضو فعال و مسلمان و یا تا اندازه ای مخالف نظام جمهوری اسلامی را از دست داده (دو برادر و یک خواهر) و با جانبازی پدر، همسر و تنی چند از برادرانم در راه نظام توحیدی ایران اسلامی صفا و افتخار کرده و میکنم که قاطبه اعضای خانواده پدرم در همهٔ زمانها آماده و گوش بفرمان ولی فقیه و جناب مسطابتان بوده و هر جا لازم بوده و باشد حاضر به تقدیم جان ناقابل خود بوده و هستیم.

نکته حساس از ذکر فراز فوق آن بود تا یاد آور شوم، نام بلند و دامنه فعالیتهای مثالزدنی پدر عزیزم در منطقه تا بدان اندازه تاثیر گذار و بکام ضد ایرانیان و ضد اسلامیان تلخ بود که از زمان نوجوانی تمام اعضای خانواده ما تحت هدف و تعقیب دشمنان محلی و بین المللی اهل بیت بوده و همانها در اوقاتی از زمان، یکی دو فرد از اعضای جوان خانواده ما را فریفته و به مسیرهای نادرستی چون چپیگری و کمونیسم کشانده و انان را رودرروی بخش کلی خانواده قرار دادند.

امروز کاملا” مشخص است که پشت صحنه تحریک برخی از اعضای خانواده ما در سالهای اولیه انقلاب اسلامی، شخص رژیم فاسد پهلوی و آخوندهای زرخریده و عوامل جاسوسی ضد اهلبیت بود. برادر اعدام شده اینجانبه (رشید)، زمانی پیش از ورود به گروه باصطلاح فدائیان خلق، از سربازان مخلص اسلام و در مبارزه با شاه لعت الله علیه بود. ایشان در محضر امام خمینی و آیت الله مشکینی جوان آشناسیمایی بود. گروههای هزارتوی معاند سر راه یکایک ما سبز و تلاش کردند فرزندان آیت الله مجاهد را با سوء استفاده از دوری پدر و سودای دوران جوانی فریب دهند. آنان یکی دو نفر را بدام خود انداخته و با بزرگ کردن الکی نام و مقام و حوزه نفوذشان، در مرحله ثانوی روحانیت فاسد شریعتمداری محور (خلق مسلمانی) را بجان آنان انداخته و در حالیکه برادرم رشید، تحت هیچ عذر شرعی مستحق اعدام نبود، وی را بعد از دستگیری با عجله بجوخه آتش سپردند و با برخی دیگر از فرزندان بیگناه معاملاتی بدتر از مرگ ترتیب دادند. هدف آخوندهای شاهی-شریعتمدارچی و رنگ عوض کرده در دوران پس انقلاب اسلامی، خدمت به اسلام و انقلاب و امام و آرمانهای مقدس ملت نبود، چه خدمت به دین و مردم دور از نهاد کافرین و شیطانی آنان بوده و هست.

حضرتعالی امروزه نام بعضی از منافقین تحت لباس آخوندی، مهیاگران اعدام غیر اسلامی رشید حسنی را امروزه در صف مخالفان پس فطرت خونی شخص شخیصتان و ابوی اینجانبه و همراه با فتنه گران و در نقطه مقابل ملت ملاحظه میفرمائید.

کارنامه اعمال آن جرتومه های دورو چه در مقابل چشمان مبارک حضرتعالی، چه در آستان وجدان ملت مسلمان و چه زیر نگاه سربازان گمنام امام زمان و چه تحت نظارت حضرت حق جل و جلاله، سرشار از نکبت و خیانت و ظلم است. منظور آنان از فشار خونبار و جنایتمندانه بر حسنی و خانواده اش، مستاصل و پریشان ساختن ابوی گرامی و دیگر اعضای متعهد خانواده از مبارزه با شاه: نوکر بیگانگان و شریعتمداری: نوکر ِ نوکر ِ اجنبی بود. آماج آنان خواب و خیالی پریشان بود که خانواده ما را در دور تند قرار داده، آنان را از اسلام گرفته و اسلام و نظام اسلامی را نیز از دل و روح خانواده ما بیرون رانند. هدفی پوچ و زهی ناممکن که تا هزاران سال دیگر نیز متحقق نخواهد شد و ذره ذره وجود ما و نسل ملا حسنی از روز تکلیف تا روز قیامت نام الله و پیامبر عظیم الشان و اولاد کوثر و امام خمینی و حضرتعالی و جناب بقیه الله ارواحنا فداه را فریاد خواهد زد!

با این پارامترها و ویژگیهایی که بطور خلاصه ذکرشان آمد، اینجانبه هیچ خیر مادی و آقازادگی از انتساب ابوی به مقامات بالا از نمایندگی مجلس شورای اسلامی تا امامت جمعه ندیده و بر عکس بسیاری از فرصتهای دنیوی را بنیت خیر خود پشت پا زده و یا چونان فدک حضرت فاطمه زهرا (س) ناخواسته از دست داده ام.

تنها حاصل ما ثواب خدمت در جبهه ها و پشت جبهه ها و ثواب یاری به مستضعفین و داغ دیدگان و مسلمان نمودن غیرمسلمانان، کمک به برادران و خواهران دینی در سوریه و لبنان و اقصی نقاط دیگر جهان، برپایی نماز و دعا در قلب اروپا و آمریکا و شعارهای مرگ بر آل سعود و لعنت بر دشمنان اهل بیت در جای جای کره خاکی و ثواب نزدیکی به خدای تبارک و تعالی و اسلام ناب محمدی و امام امت و اطاعت شخص حضرتعالی بوده و هست. باقی هر چه بوده و هست فشارها و بازبهای ناجوانمردانه ای بوده و هستند که هر بخشش توسط فریبخوردگان از گروههای نژادی و زبانی و عقیدتی و سیاسی دیگرگونه اعمال میشده و میشود: پان آذریستها به خاطر شکست مفتضحانه امیالشان در نقض تمامیت ارضی ایران اسلامی (آخرینش: سقوط پیشه وری آلت دست کمونیسم و جریان خلق مسلمان) دائما” مزاحم بوده که چرا بر علیه دیگر اقوام و مذاهب و ملل موضع نمیگیرید. آنان با علم کردن عنوان بدرد آشغالدان خور و ضد دینی “شیر آذربایجان” قصد داشته و دارند، ابوی را انسانی فکربسته و برای قوم و گروه خاص معرفی کنند، حال آنکه نزد پدرم و اعضای خانواده ما تعلق به خانواده بزرگ امام زمان، ایران و اسلام و زبان فارسی و قرآن عظیم بالاترین درجه رشد و بلوغ فکری بوده و اصولا” پای ما در کفشهای تنگ نمیرود.

متاسفانه بخش دیگری از ارامنه ناآگاه نیز فرصت را مناسب برای تسویه حسابهای ملیگرایانه و یا هولوکاست جانگداز ارامنه توسط رژیم ننگین ترکیه عثمانی دیده و ابوی و خانواده ما را اشتباها” بعنوان هدف دیده اند. گروهی از آشوریها بنحوی دیگر و بازماندگان ترکی در منطقه (کوراسنی) که مذهبشان سنی و زبانشان غیر کردیست نیز حسنی را خاری در چشم باطل دیده و از هر گونه استخفاف و ستم بر علیه وی و ما اهل خانواده اش کوتاهی نکرده و نمیکنند. گروه اندکی از کردهای عزیز که آنان بخش اعظم همسایه و دوست ما در شهر و منطقه هستند، نیز گهگاه تحت اسارت فکری گروههای مخالف حقیقت و ضد ایرانی-اسلامی با ابوی معظم و اینجانبان اختلافاتی بافته و یافته که از بیخ و بن فاقد اصالت و ریشه عقلائی و تاریخی و عملیست.
حجم تبلیغات سنگین در رسانه های اهل فتنه و سایتهای مزدور و جیره خوار جهانی بر علیه تنها یک امام جمعه و آنهم ابوی عالم و عابد اینجانبه نشانگر دو ویژگی منحصر بفرد است:

یک: شخصیت بی بدیل پدرم که تا زمانی که زنده است، جان و آبرو و نام خود و خاندان خداجویش را به اقتدای مولایمان حسین مطهر، نثار لگد وحشیان و اخلاف هند جگرخوار در صحنه کربلاگونه منطقه کرده و ما را از آن باکی نیست. اگر حسین نوه رسول الله کشته شد، برای ما زنده ماندن و تسلیم نامردی و هرزگی سیاسی یزید شده وجهی ندارد.

دو: ویژگی دوم به حساسیت بالای سیاسی منطقه شمالغرب ایران و شهر ارومیه باز میگردد که قدیمی ترین شهر خاورمیانه و پاریس فرهنگی ایران معاصرست که متاسفانه جایگاهش را بعنوان اروپایی ترین-اسلامیترین شهر اهل بیت در خطر روزافزون میبینم. بخش مهم مشکل آنست که ابوی گرامی و مخصوصا” اینجانبه نمیتوانم بخشی از هموطنان کرد و ترک را همچنان اسیر مذهبی اعراب و اتراک جاهلی ببینم. آیا ما انسانهای بدی هستیم که میخواهیم پیروان مذهب فتنه و اشغال (بخوانید تسنن) انکشاف در راه صحیح و مکتب حیاتبخش اهل بیت بعمل آورده و برای همیشه خود و نسل خود را را در شرف رفاقت و شفاعت حضرت ختمی مرتبت و امیر مومنان قرار دهند؟

آیا چه میزانی از خاک و گرد جهل و تاریکی تاریخی عثمانی و اموی و عباسی بر روح و جان ثلاثیون/تسنن نشسته که پس از صدها سال هنوز قادر به درک آئین وحی و محمد و اسلام حقیقی نبوده و هنوز هم خلفای جاعل را مقدم بر جگرگوشه های کشته شده پیامبر رحمت میدانند؟ این چه تحفه ای از نابخردیست که خود مسلمان خوانان نمیتوانند حداقل چشم و صورت معصوم اولاد صالح رسول الله حضرتعالی را با صورتهای شیطانی امرا و پادشاهان عربی، ترکی و پاکستانی و غیره سنی مقایسه کرده و از راه و مذهب ساختگی خود و اجدادشان شرم کنند؟

امروزه جای جای آرشیوها و بایگانیهای تاریخی کشورهای اروپایی مملو از اسناد جنایتهای تکاندهنده اهل باصطلاح سنت بر علیه بشریت است (کشتار ارامنه، کشتار بالکان و کشتار وین و روم و غیره) که تمام آن تجاوزات و ننگیات متاسفانه تحت نام عمومی اسلام فایلبندی شده اند، حال آنکه شیعیان و وفاداران رسول الله و اهل بیت راستینش یعنی مسلمانان حقیقی در همان زمانها خود تحت وحشیانه ترین شکنجه ها و کشت و کشتارها قرار داشته اند.

اینان همگی گویای آن میباشند که دین اصیل اسلام، مذهب حقه تشیع، ائمه بزرگوار و علما و سیاستمداران و امرای شیعی و ابوی اینجانب عمدهٔ کار و جهد و تلاش مشکورشان در طول تاریخ رفع بلیات و مبارزه با وحشیات الواتی اعراب و اتراک و اکراد جاهلی جدید و تبلیغ زیبائیها و مرحمتهای دین یکتاپرستی بوده و نه بیش و از آنرو نه پدر معظم اینجانب و نه هیچکدام از اعضای خانواده ما قرابتی و سنخیتی با خشونت و ترکتازی و ظلم بر علیه هیچ گروه و جمعیتی و ملتی نداشته و ندارند.

حضرت نبی اکرم (ص)، گهگاه راس امام کربلا، سرور مبارزان و مومنان زمین و زمان حسین (ع) را میان دستان مبارکشان گرفته و بحالت حزن و اشک میفرمودند: چه اندازه باید کور و ستمکار و ملعون باشد دشمنی که بر تو تندی کند؟

اینجانبه به تبعیت از تمنای قلبی پدر فرزانه ام، آرزو دارم ارومیه ٔ زیبا و صحنه های شمالغرب ایران همچنان مرکز فروزان مکتب انساساز و نجاتبخش امام صادق (ع) و پایگاه امام زمان (عج) باقی مانده و همچنانکه امپراتوریهای ضد الهی گذشته نتوانستند این صفحات و مردمشان را به مقابله با خدای متعال و رسولش کشانند، حکومتهای فاسق و منافق کنونی عربستان و ترکیه و شمال عراق و غیره که امروز هزار بار ضعیفتر و اسفلتر از دوران بظاهر امپراتوریشان هستند نتوانند خللی در ایمان و یکپارچگی عاشورایی مردم منطقه پدید آورند.

امیدوارم آب دریاچه ارومیه دوباره چون خون در قلب معتقدان حق، به خروش و جوشش سابق خود بازگشته و طوری نشود که به همان اندازه که از شمار پیروان امام زمان (س) در اطراف آن کاسته و بر تعداد طرفداران نفاق و غصب افزوده میشود، آب دریاچه نیز خشکتر و خشکتر شده و منطقه را جهنمی اکولوزیکی فرا گیرد و چاره کار تنها و تنها وتنها التجاء به اهلبیت و دوری از ظالمین به آل عبا و منافقین تا بدینجا آمده از صدر اسلام است.

متاسفانه هرجا پای اهل ذلت ِ سنت محکمتر شده، حتی در سبزترین گوشه های خاک شمال اروپا، بلاهای طبیعی و خشکی و آفتهای اجتماعی و اعصاب و روان گسترده تر میشود و نمونه آنها کم آبی مفرط چاه مبارک زمزم تحت اشغال کثفای آل سعود و خشکی بسیاری از رودها و دریاچه ها از قزاقستان تا ترکیه و مرکش است و اینست مصداق: الملک یبقی بالکفر و لا یبقی بالظلم. طبیعت خدا نیز در دست کافر عادلی که اهلبیت را حرمت میدارد باقی میماند و لیکن بر اهل ایمان دروغین و غاصبان فدک و مجروح کنندگان قلب و روح اسلام و اولاد رسول اعظم (ص) خواهد خشکید.

پس ای برادران و خواهران سنت، در هر کجای جهان و منطقه که هستید بسمت امامزادگان و روحانیت صحیح النسب تشیع هجوم برید و آزادی روح و ایمان خود را از آنان مسئلت کنید، پیش از آنکه سرنوشت خاک و خانه تان به حال و روز صحاری یمن، عربستان و عراق و ازبکستان و شمال چین و جاهای دیگر گرفتار و پریشان آید. اینجانبه بنام و یاد خدا شماها را از بلاهایی عظیم در آینده خبر میدهم تا مگر از گمراهی باز گشته و بولایت امام خامنه ای و نصایح پدرم و دین حق سر نهید.

امام جمعه جدید ارومیه، به حول و قوه الهی، رشته الفت اسلام و شما رهبر بیبدیل و عزیز را در کف خواهد داشت و از اهل ترس و توطئه و فتنه متبری خواهد بود و با علم بدین واقعیت گزنده که سختترین پست و مقام جمهوری اسلامی ایران بعد از سه دهه اکنون بدو سپرده شده، با عبادات شبانه روزی و تعقل و توکل بالله راه درخشان علما و مبارزان متقدم را ادامه خواهد داد. امیدوارم وی بیشتر از دستاوردهای ابوی گرامیم، افتخار و برکت نصیب دین و نظام اسلامی و ولیت امر مسلمین جهان و امام عصر (عج) خواهد ساخت و کمتر از ابوی اینجانبه و خانواده اش کمتر از خاندان ما زیان خواهد دید. مطمئنا” آنچنانکه حجت الاسلام علی اکبر قریشی تحت آرامش و امنیت ایجاد شده توسط پدر مبارزم و سایر پاسداران و نیروهای امام زمانی، فرزنداشان، از جمله حجت الاسلام دکتر مهدی قرشی را برای منبر پرنور و افتخار امام جمعگی امروز ارومیه تربیت کردند، امام جمعه جدید ارومیه نیز، امنیت و آرامش منطقه را چنان حفظ خواهد کرد که در چنان فضای امین و پربرکتی فرزندان هر کدام از ما، اولاد عامه مسلمین علاوه بر اینکه هر کدام علامه ها و فرزانه های بزرگی برای آینده خواهند شد که فرزندان فرزندان آنان نیز ستارگانی درخشان در آسمان ولایت حضرت ختمی مرتبت خواهند شد.

اینجانبه در دل و زبان و ظرفیت خودم برای ابوی محترمم خسته نباشید و به کانون گرم ارشاد خانواده خود خوش آمدید میگویم و تداوم خیر وبرکت و سعادت اخروی و سلامت دنیوی ایشان را از جناب الله صاحب نور و تاریکی و خلقت و زوال تمنی داشته و همان آرزوها را تقدیم امام جمعه جدید نموده و ضمن دستبوسی دویاره رهبر فاضلم حضرت امام خامنه ای، برای همگان و خصوصا” مردم شریف ارومیه و آذربایجان و کردستان وتمام بخشها و اقوام ساکن در ایران عزیز در دوران جدید موفقیتهای بزرگی را مسئلت نموده و تمامی آحاد ملت را به پیروی از رهبر داهی و جگرگوشه فاطمه (س) فرا خوانده و مخصوصا” بانوان و خواهران بسیجی ام را به سمت در کف گرفتن مسئولیتهای گران دینی و خانوادگیشان فرا خوانده و از آنان تقاضا دارم، با اعتصام به حبل و نام الهی و پیروی سيدة نساءالعالمين فاطمة الزهرآء بنت خيرالخلائق أبولقاسم محمد صلى الله عليه و عليها و على آلهما و زینب عزیز (س)، مردان زحمتکش و پاکدلمان را دربنیان جامعه ای الله محور و ولایتمدار و امام زمانی یاری کنند و تنها چیزی که همگان را از از راس تا بن از آن بر حذر میدارم کتمان حقست.

والسلام عليكم ورحمة الله وبركاته و آخر دعوانا أن الحمد لله ربّ العالمين، لا حول و لا قوّة إلاّ بالله العليّ العظيم و َتَعَاوَنُواْ عَلَى البر والتقوى ولا تعاونوا عَلَى الإثم وَاْلعدْوانِ واتقوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ شَدِيدُ العقاب.

آتیه حسنی بزرگا
دوازدهم ربیع الاول ١٤٣۵ قمری برابر بیست و چهارم دی سال ١٣٩٢ شمسی ایرانی.

Loading